Sleek Lip VIP Attitude

  • Sleek Lip VIP Attitude
Prijsverloop
Laagste
€ 16,99
Hoogste
€ 16,99
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 25 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 25 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 16,99
Laagste (41 dagen)
€ 16,99
Hoogste prijs
€ 16,99
Prijs gevolgd sinds
19 juli 2026

De huidige prijs van € 16,99 is het laagste punt van de afgelopen 41 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 16,99

Laagste

€ 16,99

Hoogste

€ 16,99

Gemiddeld

€ 16,99

Laagste prijs
€ 16,90 € 17,00 € 17,10
19 jul 8 aug 28 aug

Prijzen gevolgd sinds 19 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Sleek
EAN 000096131985
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Winkels 1
Prijsklasse € 16,99

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

25 augustus 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 16,99 bij bol.com is in lijn met de € 16,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 2
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Sleek Lip VIP Attitude?

Sleek Lip VIP Attitude kost op dit moment € 16,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Sleek Lip VIP Attitude het goedkoopst?

Sleek Lip VIP Attitude is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 16,99. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 16,99 is het laagste punt van de afgelopen 41 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Sleek Lip VIP Attitude op voorraad?

Ja, Sleek Lip VIP Attitude is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Sleek Lip VIP Attitude geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Sleek Lip VIP Attitude.

Verwante pagina’s