Merkloos Sling Bag - Compacte Schoudertas 3L

  • Merkloos Sling Bag - Compacte Schoudertas 3L

Productoverzicht: Thule · 3205067 · new Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 48,09
Hoogste
€ 64,02
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 23 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 23 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 48,09
Laagste (114 dagen)
€ 48,09
Hoogste prijs
€ 64,02
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 48,09 is het laagste punt van de afgelopen 114 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 48,09

Laagste

€ 48,09

Hoogste

€ 55,95

Gemiddeld

€ 51,23

Laagste prijs
€ 48,00 € 50,00 € 52,00 € 54,00 € 56,00
26 jul 25 aug 23 sep 23 okt

Prijzen gevolgd sinds 26 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Thule
Model 3205067
EAN 085854255974
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Handtassen
Winkels 1
Prijsklasse € 48,09

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

23 oktober 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 48,09 bij Proshop NL is in lijn met de € 48,09 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Proshop NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Merkloos Sling Bag - Compacte Schoudertas 3L?

Merkloos Sling Bag - Compacte Schoudertas 3L kost op dit moment € 48,09, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Merkloos Sling Bag - Compacte Schoudertas 3L het goedkoopst?

Merkloos Sling Bag - Compacte Schoudertas 3L is op dit moment verkrijgbaar bij Proshop NL voor € 48,09. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 48,09 is het laagste punt van de afgelopen 114 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Merkloos Sling Bag - Compacte Schoudertas 3L op voorraad?

Ja, Merkloos Sling Bag - Compacte Schoudertas 3L is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Merkloos Sling Bag - Compacte Schoudertas 3L geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (Proshop NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Merkloos Sling Bag - Compacte Schoudertas 3L.

Verwante pagina’s