Wilson RF 01 Tennisracket

  • Wilson RF 01 Tennisracket
  • Wilson RF 01 Tennisracket
Prijsverloop
Laagste
€ 185,95
Hoogste
€ 191,95
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 27 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 27 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 191,95
Laagste (52 dagen)
€ 185,95
Hoogste prijs
€ 191,95
Prijs gevolgd sinds
8 juli 2026

De huidige laagste prijs is € 191,95. Het laagste punt in de afgelopen 52 dagen was € 185,95, het hoogste € 191,95.

Huidige prijs

€ 191,95

Laagste

€ 185,95

Hoogste

€ 191,95

Gemiddeld

€ 190,85

Laagste prijs
€ 186,00 € 188,00 € 190,00 € 192,00
8 jul 3 aug 28 aug

Prijzen gevolgd sinds 8 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Wilson
EAN 097512849739
Uiterlijk & staat
Kleur Black
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Golf
Winkels 2
Prijsklasse € 186,95 – € 247,99

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

27 augustus 2026

8,1/10 Slimme koop

De huidige € 186,95 bij Tennis-Point NL ligt onder de € 217,47 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 185,95, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Tennis-Point NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 30,52 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij Tennis-Point NL, 1-2 werkdagen

Nadelen

  • Stond eerder op € 185,95 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Wilson RF 01 Tennisracket?

De prijs van Wilson RF 01 Tennisracket ligt op dit moment tussen € 186,95 en € 247,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Wilson RF 01 Tennisracket het goedkoopst?

Op dit moment is Wilson RF 01 Tennisracket het goedkoopst bij Tennis-Point NL, met een totaalprijs van € 186,95 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 191,95. In de afgelopen 52 dagen was het laagste punt € 185,95 en het hoogste € 191,95 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Wilson RF 01 Tennisracket op voorraad?

Ja, Wilson RF 01 Tennisracket is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Wilson RF 01 Tennisracket geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Tennis-Point NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Wilson RF 01 Tennisracket.

Verwante pagina’s