Dubbele USB Auto-oplaadbus met Schakelaar en Snellaadfunctie

  • Dubbele USB Auto-oplaadbus met Schakelaar en Snellaadfunctie
Prijsverloop
Laagste
€ 51,95
Hoogste
€ 51,95
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 24 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 24 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 51,95
Laagste (61 dagen)
€ 51,95
Hoogste prijs
€ 51,95
Prijs gevolgd sinds
26 juli 2026

De huidige prijs van € 51,95 is het laagste punt van de afgelopen 61 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 51,95

Laagste

€ 51,95

Hoogste

€ 51,95

Gemiddeld

€ 51,95

Laagste prijs
€ 51,50 € 51,75 € 52,00 € 52,25
26 jul 15 aug 4 sep 24 sep

Prijzen gevolgd sinds 26 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN 1098662859004
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Hogedrukreinigers
Winkels 1
Prijsklasse € 51,95

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

24 september 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 51,95 bij bol.com is in lijn met de € 51,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 12
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Dubbele USB Auto-oplaadbus met Schakelaar en Snellaadfunctie?

Dubbele USB Auto-oplaadbus met Schakelaar en Snellaadfunctie kost op dit moment € 51,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Dubbele USB Auto-oplaadbus met Schakelaar en Snellaadfunctie het goedkoopst?

Dubbele USB Auto-oplaadbus met Schakelaar en Snellaadfunctie is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 51,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 51,95 is het laagste punt van de afgelopen 61 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Dubbele USB Auto-oplaadbus met Schakelaar en Snellaadfunctie op voorraad?

Ja, Dubbele USB Auto-oplaadbus met Schakelaar en Snellaadfunctie is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Dubbele USB Auto-oplaadbus met Schakelaar en Snellaadfunctie geleverd?

De snelste winkel levert binnen 12 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Dubbele USB Auto-oplaadbus met Schakelaar en Snellaadfunctie.

Verwante pagina’s