Eastpak Padded Double rugzak - Grijs - Maat Geen

  • Eastpak Padded Double rugzak - Grijs - Maat Geen
Prijsverloop
Laagste
€ 49,76
Hoogste
€ 52,25
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (8)

Sorteer:

Gegevens van 25 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 25 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 50,27
Laagste (115 dagen)
€ 49,76
Hoogste prijs
€ 52,25
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 50,27 is het laagste punt van de afgelopen 115 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 50,27

Laagste

€ 49,76

Hoogste

€ 52,25

Gemiddeld

€ 50,51

Laagste prijs
€ 50,00 € 51,00 € 52,00
28 jun 28 jul 26 aug 25 sep

Prijzen gevolgd sinds 28 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Eastpak
Model PADDED DOUBLE 24L
EAN 194905378422
Uiterlijk & staat
Kleur Grey
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Handtassen
Winkels 8
Prijsklasse € 51,01 – € 69,31

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

25 september 2026

6,4/10 Prima keuze

De huidige € 51,01 bij Sneakids - NL is in lijn met de € 51,01 die je bij de meeste van de 8 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 49,76, dus de absolute bodem is dit niet, maar Sneakids - NL is op dit moment een nette keuze.

8 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 49,76 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Eastpak Padded Double rugzak - Grijs - Maat Geen?

De prijs van Eastpak Padded Double rugzak - Grijs - Maat Geen ligt op dit moment tussen € 51,01 en € 69,31, vergeleken bij 8 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Eastpak Padded Double rugzak - Grijs - Maat Geen het goedkoopst?

Op dit moment is Eastpak Padded Double rugzak - Grijs - Maat Geen het goedkoopst bij Sneakids - NL, met een totaalprijs van € 58,50 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 50,27 is het laagste punt van de afgelopen 115 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Eastpak Padded Double rugzak - Grijs - Maat Geen op voorraad?

Ja, Eastpak Padded Double rugzak - Grijs - Maat Geen is op voorraad bij 8 van de 8 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Eastpak Padded Double rugzak - Grijs - Maat Geen geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (Spartoo NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Eastpak Padded Double rugzak - Grijs - Maat Geen.

Verwante pagina’s