Jordan Zion 1 basketbalschoen heren zwart/wit/hyper royal

  • Jordan Zion 1 basketbalschoen heren zwart/wit/hyper royal

€ 92,70 – € 118,42

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: jordan-nba · Baskets Air Jordan 1 cuir · black Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 92,70
Hoogste
€ 120,00
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 22 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 22 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 92,70
Laagste (142 dagen)
€ 92,70
Hoogste prijs
€ 120,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 92,70 is het laagste punt van de afgelopen 142 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 92,70

Laagste

€ 92,70

Hoogste

€ 120,00

Gemiddeld

€ 107,66

Laagste prijs
€ 90,00 € 100,00 € 110,00 € 120,00
25 jul 24 aug 22 sep 22 okt

Prijzen gevolgd sinds 25 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk jordan-nba
Model Baskets Air Jordan 1 cuir
EAN 195242830147
Uiterlijk & staat
Kleur Black
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Schoenen
Winkels 2
Prijsklasse € 92,70 – € 118,42

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

22 oktober 2026

8,0/10 Slimme koop

De huidige € 92,70 bij Drestige NL ligt onder de € 115,32 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Drestige NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 22,62 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Jordan Zion 1 basketbalschoen heren zwart/wit/hyper royal?

De prijs van Jordan Zion 1 basketbalschoen heren zwart/wit/hyper royal ligt op dit moment tussen € 92,70 en € 118,42, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Jordan Zion 1 basketbalschoen heren zwart/wit/hyper royal het goedkoopst?

Op dit moment is Jordan Zion 1 basketbalschoen heren zwart/wit/hyper royal het goedkoopst bij Drestige NL, met een totaalprijs van € 92,70 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 92,70 is het laagste punt van de afgelopen 142 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Jordan Zion 1 basketbalschoen heren zwart/wit/hyper royal op voorraad?

Ja, Jordan Zion 1 basketbalschoen heren zwart/wit/hyper royal is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Jordan Zion 1 basketbalschoen heren zwart/wit/hyper royal geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (Spartoo NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Jordan Zion 1 basketbalschoen heren zwart/wit/hyper royal.

Verwante pagina’s