• Sokken Nike Crew
  • Sokken Nike Crew
Prijsverloop
Laagste
€ 11,99
Hoogste
€ 26,00
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 28 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 11,99
Laagste (58 dagen)
€ 11,99
Hoogste prijs
€ 26,00
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 11,99 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 11,99

Laagste

€ 11,99

Hoogste

€ 26,00

Gemiddeld

€ 14,71

Laagste prijs
€ 15,00 € 20,00 € 25,00
2 jul 31 jul 28 aug

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Nike
Model Crew
EAN 196606917207
Uiterlijk & staat
Kleur Grey
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Sokken
Winkels 3
Prijsklasse € 11,99 – € 26,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 augustus 2026

8,4/10 Slimme koop

De huidige € 11,99 bij Spartoo NL ligt onder de € 26,00 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. op dit moment is Spartoo NL duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 14,01 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Sokken Nike Crew?

De prijs van Sokken Nike Crew ligt op dit moment tussen € 11,99 en € 26,00, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Sokken Nike Crew het goedkoopst?

Op dit moment is Sokken Nike Crew het goedkoopst bij Spartoo NL, met een totaalprijs van € 16,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 11,99 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Sokken Nike Crew op voorraad?

Ja, Sokken Nike Crew is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Sokken Nike Crew geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (Spartoo NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Sokken Nike Crew.

Verwante pagina’s