Marc Jacobs Schoudertas Koper

  • Marc Jacobs Schoudertas Koper
  • Marc Jacobs Schoudertas Koper
Prijsverloop
Laagste
€ 479,00
Hoogste
€ 525,00
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 20 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 525,00
Laagste (133 dagen)
€ 479,00
Hoogste prijs
€ 525,00
Prijs gevolgd sinds
12 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 525,00. Het laagste punt in de afgelopen 133 dagen was € 479,00, het hoogste € 525,00.

Huidige prijs

€ 525,00

Laagste

€ 479,00

Hoogste

€ 525,00

Gemiddeld

€ 493,58

Laagste prijs
€ 480,00 € 490,00 € 500,00 € 510,00 € 520,00 € 530,00
25 jul 24 aug 22 sep 22 okt

Prijzen gevolgd sinds 25 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Model 196611759588
EAN 196611759588
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Handtassen
Winkels 3
Prijsklasse € 525,00 – € 559,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 oktober 2026

7,5/10 Goede deal

De huidige € 525,00 bij bol.com ligt onder de € 559,00 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 479,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 34,00 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3
  • Gratis verzending bij bol.com, 7

Nadelen

  • Stond eerder op € 479,00 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Marc Jacobs Schoudertas Koper?

De prijs van Marc Jacobs Schoudertas Koper ligt op dit moment tussen € 525,00 en € 559,00, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Marc Jacobs Schoudertas Koper het goedkoopst?

Op dit moment is Marc Jacobs Schoudertas Koper het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 525,00 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 525,00. In de afgelopen 133 dagen was het laagste punt € 479,00 en het hoogste € 525,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Marc Jacobs Schoudertas Koper op voorraad?

Ja, Marc Jacobs Schoudertas Koper is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Marc Jacobs Schoudertas Koper geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Marc Jacobs Schoudertas Koper.

Verwante pagina’s