Michael Kors Small Hobo Shoulder Husk Multi Maat: OS | Handtassen Outlet | Dames
€ 157,00
Vergelijk alle 1 winkelsProductoverzicht: Michael Kors · 197853296572 · new Productdetails →
Vergelijk prijzen (1)
- € 140,00€ 146,95 prijs incl. verzendingBancontact Cash on delivery Klarna Mastercard PayPalop voorraadBezorging: uiterlijk di 27 oktDHLRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 22 okt 2026
Prijzen bijgewerkt op 22 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 157,00
- Laagste (108 dagen)
- € 113,00
- Hoogste prijs
- € 350,00
- Prijs gevolgd sinds
- 8 juli 2026
De huidige laagste prijs is € 157,00. Het laagste punt in de afgelopen 108 dagen was € 113,00, het hoogste € 350,00.
Huidige prijs
€ 157,00
Laagste
€ 113,00
Hoogste
€ 350,00
Gemiddeld
€ 184,63
Prijzen gevolgd sinds 26 juli 2026
Huidige prijs
€ 157,00
Laagste
€ 113,00
Hoogste
€ 350,00
Gemiddeld
€ 202,81
Prijzen gevolgd sinds 8 juli 2026
Huidige prijs
€ 157,00
Laagste
€ 113,00
Hoogste
€ 350,00
Gemiddeld
€ 202,81
Prijzen gevolgd sinds 8 juli 2026
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
22 oktober 2026
De huidige € 140,00 bij Otrium is in lijn met de € 140,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 113,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Otrium is op dit moment een nette keuze.
Nadelen
- Stond eerder op € 113,00 — een prijsalert kan lonen
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost Michael Kors Small Hobo Shoulder Husk Multi Maat: OS | Handtassen Outlet | Dames?
Michael Kors Small Hobo Shoulder Husk Multi Maat: OS | Handtassen Outlet | Dames kost op dit moment € 157,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is Michael Kors Small Hobo Shoulder Husk Multi Maat: OS | Handtassen Outlet | Dames het goedkoopst?
Michael Kors Small Hobo Shoulder Husk Multi Maat: OS | Handtassen Outlet | Dames is op dit moment verkrijgbaar bij Otrium voor € 140,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.
Is dit een goed moment om te kopen?
De huidige laagste prijs is € 157,00. In de afgelopen 108 dagen was het laagste punt € 113,00 en het hoogste € 350,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.
Is Michael Kors Small Hobo Shoulder Husk Multi Maat: OS | Handtassen Outlet | Dames op voorraad?
Ja, Michael Kors Small Hobo Shoulder Husk Multi Maat: OS | Handtassen Outlet | Dames is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt Michael Kors Small Hobo Shoulder Husk Multi Maat: OS | Handtassen Outlet | Dames geleverd?
De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Otrium). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Michael Kors Small Hobo Shoulder Husk Multi Maat: OS | Handtassen Outlet | Dames.