Bidet handdouche

  • Bidet handdouche

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 20 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Laagste prijs

We zijn net begonnen met prijzen volgen — over 30 dagen verschijnt de eerste grafiek hier.

Productdetails

Identificatie
EAN 2194635251741
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Doucheonderdelen
Winkels 1
Prijsklasse € 59,36

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 september 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 59,36 bij bol.com is in lijn met de € 59,36 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 11
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (4)

Wat kost Bidet handdouche?

Bidet handdouche kost op dit moment € 59,36, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Bidet handdouche het goedkoopst?

Bidet handdouche is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 59,36. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is Bidet handdouche op voorraad?

Ja, Bidet handdouche is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Bidet handdouche geleverd?

De snelste winkel levert binnen 11 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Bidet handdouche.

Verwante pagina’s