B6 Witte Enveloppen 160 x 160 mm | Gummed Randen | 50 Umschläge crème
Vergelijk prijzen (1)
- € 47,22Gratis verzendingop voorraadBezorging: uiterlijk di 10 novRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 22 okt 2026
Prijzen bijgewerkt op 22 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 47,22
- Laagste (76 dagen)
- € 41,06
- Hoogste prijs
- € 47,22
- Prijs gevolgd sinds
- 9 augustus 2026
De huidige laagste prijs is € 47,22. Het laagste punt in de afgelopen 76 dagen was € 41,06, het hoogste € 47,22.
Huidige prijs
€ 47,22
Laagste
€ 41,06
Hoogste
€ 47,22
Gemiddeld
€ 46,19
Prijzen gevolgd sinds 9 augustus 2026
Huidige prijs
€ 47,22
Laagste
€ 41,06
Hoogste
€ 47,22
Gemiddeld
€ 46,19
Prijzen gevolgd sinds 9 augustus 2026
Huidige prijs
€ 47,22
Laagste
€ 41,06
Hoogste
€ 47,22
Gemiddeld
€ 46,19
Prijzen gevolgd sinds 9 augustus 2026
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
22 oktober 2026
De huidige € 47,22 bij bol.com is in lijn met de € 47,22 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 41,06, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.
Voordelen
- Gratis verzending bij bol.com, 12
Nadelen
- Stond eerder op € 41,06 — een prijsalert kan lonen
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost B6 Witte Enveloppen 160 x 160 mm | Gummed Randen | 50 Umschläge crème?
B6 Witte Enveloppen 160 x 160 mm | Gummed Randen | 50 Umschläge crème kost op dit moment € 47,22, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is B6 Witte Enveloppen 160 x 160 mm | Gummed Randen | 50 Umschläge crème het goedkoopst?
B6 Witte Enveloppen 160 x 160 mm | Gummed Randen | 50 Umschläge crème is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 47,22. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.
Is dit een goed moment om te kopen?
De huidige laagste prijs is € 47,22. In de afgelopen 76 dagen was het laagste punt € 41,06 en het hoogste € 47,22 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.
Is B6 Witte Enveloppen 160 x 160 mm | Gummed Randen | 50 Umschläge crème op voorraad?
Ja, B6 Witte Enveloppen 160 x 160 mm | Gummed Randen | 50 Umschläge crème is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt B6 Witte Enveloppen 160 x 160 mm | Gummed Randen | 50 Umschläge crème geleverd?
De snelste winkel levert binnen 12 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze B6 Witte Enveloppen 160 x 160 mm | Gummed Randen | 50 Umschläge crème.