Allecto - Band Tensioner - Multifunctionele strapklemme - Oranje

  • Allecto - Band Tensioner - Multifunctionele strapklemme - Oranje
Prijsverloop
Laagste
€ 27,95
Hoogste
€ 34,60
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 26 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 26 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 27,95
Laagste (63 dagen)
€ 27,95
Hoogste prijs
€ 34,60
Prijs gevolgd sinds
26 juli 2026

De huidige prijs van € 27,95 is het laagste punt van de afgelopen 63 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 27,95

Laagste

€ 27,95

Hoogste

€ 34,60

Gemiddeld

€ 28,84

Laagste prijs
€ 28,00 € 30,00 € 32,00 € 34,00
26 jul 16 aug 5 sep 26 sep

Prijzen gevolgd sinds 26 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN 2529605960826
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Winkels 1
Prijsklasse € 27,95

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

26 september 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 27,95 bij bol.com is in lijn met de € 27,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 12
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Allecto - Band Tensioner - Multifunctionele strapklemme - Oranje?

Allecto - Band Tensioner - Multifunctionele strapklemme - Oranje kost op dit moment € 27,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Allecto - Band Tensioner - Multifunctionele strapklemme - Oranje het goedkoopst?

Allecto - Band Tensioner - Multifunctionele strapklemme - Oranje is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 27,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 27,95 is het laagste punt van de afgelopen 63 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Allecto - Band Tensioner - Multifunctionele strapklemme - Oranje op voorraad?

Ja, Allecto - Band Tensioner - Multifunctionele strapklemme - Oranje is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Allecto - Band Tensioner - Multifunctionele strapklemme - Oranje geleverd?

De snelste winkel levert binnen 12 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Allecto - Band Tensioner - Multifunctionele strapklemme - Oranje.

Verwante pagina’s