Dailygoods - 's Long Weekends: Series One - DVD

  • Dailygoods - 's Long Weekends: Series One - DVD
Prijsverloop
Laagste
€ 44,95
Hoogste
€ 56,95
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 26 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 26 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 44,95
Laagste (75 dagen)
€ 44,95
Hoogste prijs
€ 56,95
Prijs gevolgd sinds
15 juli 2026

De huidige prijs van € 44,95 is het laagste punt van de afgelopen 75 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 44,95

Laagste

€ 44,95

Hoogste

€ 56,95

Gemiddeld

€ 47,83

Laagste prijs
€ 45,00 € 47,50 € 50,00 € 52,50 € 55,00 € 57,50
15 jul 9 aug 2 sep 27 sep

Prijzen gevolgd sinds 15 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN 2784263768270
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Winkels 1
Prijsklasse € 44,95

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

26 september 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 44,95 bij bol.com is in lijn met de € 44,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 12
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Dailygoods - 's Long Weekends: Series One - DVD?

Dailygoods - 's Long Weekends: Series One - DVD kost op dit moment € 44,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Dailygoods - 's Long Weekends: Series One - DVD het goedkoopst?

Dailygoods - 's Long Weekends: Series One - DVD is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 44,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 44,95 is het laagste punt van de afgelopen 75 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Dailygoods - 's Long Weekends: Series One - DVD op voorraad?

Ja, Dailygoods - 's Long Weekends: Series One - DVD is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Dailygoods - 's Long Weekends: Series One - DVD geleverd?

De snelste winkel levert binnen 12 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Dailygoods - 's Long Weekends: Series One - DVD.

Verwante pagina’s