Summum Jacket Soft Faux Fur Jackets Bordeaux 1s1320-12525

  • Summum Jacket Soft Faux Fur Jackets Bordeaux 1s1320-12525
  • Summum Jacket Soft Faux Fur Jackets Bordeaux 1s1320-12525
Prijsverloop
Laagste
€ 229,95
Hoogste
€ 229,95
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 29 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 29 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 229,95
Laagste (62 dagen)
€ 229,95
Hoogste prijs
€ 229,95
Prijs gevolgd sinds
23 juli 2026

De huidige prijs van € 229,95 is het laagste punt van de afgelopen 62 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 229,95

Laagste

€ 229,95

Hoogste

€ 229,95

Gemiddeld

€ 229,95

Laagste prijs
€ 228,00 € 229,00 € 230,00 € 231,00 € 232,00
23 jul 12 aug 2 sep 22 sep

Prijzen gevolgd sinds 23 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Summum
EAN 2910072672037
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Jackets
Winkels 2
Prijsklasse € 229,95

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

29 juli 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 229,95 bij V&D is in lijn met de € 229,95 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. V&D is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Summum Jacket Soft Faux Fur Jackets Bordeaux 1s1320-12525?

Summum Jacket Soft Faux Fur Jackets Bordeaux 1s1320-12525 kost op dit moment € 229,95, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Summum Jacket Soft Faux Fur Jackets Bordeaux 1s1320-12525 het goedkoopst?

Op dit moment is Summum Jacket Soft Faux Fur Jackets Bordeaux 1s1320-12525 het goedkoopst bij V&D, met een totaalprijs van € 229,95 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 229,95 is het laagste punt van de afgelopen 62 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Summum Jacket Soft Faux Fur Jackets Bordeaux 1s1320-12525 op voorraad?

Ja, Summum Jacket Soft Faux Fur Jackets Bordeaux 1s1320-12525 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Summum Jacket Soft Faux Fur Jackets Bordeaux 1s1320-12525 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Summum Jacket Soft Faux Fur Jackets Bordeaux 1s1320-12525.