Legrand Energiezuilen Verbindingszuil - 653147

  • Legrand Energiezuilen Verbindingszuil - 653147
  • Legrand Energiezuilen Verbindingszuil - 653147
Prijsverloop
Laagste
€ 650,00
Hoogste
€ 674,04
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 18 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 18 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 674,04
Laagste (131 dagen)
€ 650,00
Hoogste prijs
€ 674,04
Prijs gevolgd sinds
11 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 674,04. Het laagste punt in de afgelopen 131 dagen was € 650,00, het hoogste € 674,04.

Huidige prijs

€ 674,04

Laagste

€ 650,00

Hoogste

€ 674,04

Gemiddeld

€ 668,96

Laagste prijs
€ 650,00 € 660,00 € 670,00 € 680,00
22 jul 21 aug 19 sep 19 okt

Prijzen gevolgd sinds 22 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk LEGRAND
EAN 3414971195547
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Zekeringpanelen
Winkels 1
Prijsklasse € 674,04

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

18 oktober 2026

8,5/10 Slimme koop

De huidige € 674,04 bij Tameson ligt onder de € 905,02 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 650,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Tameson duidelijk de scherpste keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 230,98 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 1
  • Gratis verzending bij Tameson, 3.0

Nadelen

  • Stond eerder op € 650,00 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Legrand Energiezuilen Verbindingszuil - 653147?

Legrand Energiezuilen Verbindingszuil - 653147 kost op dit moment € 674,04, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Legrand Energiezuilen Verbindingszuil - 653147 het goedkoopst?

Op dit moment is Legrand Energiezuilen Verbindingszuil - 653147 het goedkoopst bij Tameson, met een totaalprijs van € 674,04 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 674,04. In de afgelopen 131 dagen was het laagste punt € 650,00 en het hoogste € 674,04 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Legrand Energiezuilen Verbindingszuil - 653147 op voorraad?

Ja, Legrand Energiezuilen Verbindingszuil - 653147 is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Legrand Energiezuilen Verbindingszuil - 653147 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 11 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Legrand Energiezuilen Verbindingszuil - 653147.

Verwante pagina’s