Lange rokken Ikks EDICTO

  • Lange rokken Ikks EDICTO
Prijsverloop
Laagste
€ 32,50
Hoogste
€ 52,00
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 1 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 1 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 45,50
Laagste (91 dagen)
€ 32,50
Hoogste prijs
€ 52,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 45,50. Het laagste punt in de afgelopen 91 dagen was € 32,50, het hoogste € 52,00.

Huidige prijs

€ 45,50

Laagste

€ 32,50

Hoogste

€ 52,00

Gemiddeld

€ 39,65

Laagste prijs
€ 35,00 € 40,00 € 45,00 € 50,00
4 jun 4 jul 2 aug 1 sep

Prijzen gevolgd sinds 4 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Ikks
Model EDICTO
EAN 3605443479993
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Lange rokken
Winkels 1
Prijsklasse € 45,50

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

1 september 2026

6,4/10 Prima keuze

De huidige € 45,50 bij Spartoo NL is in lijn met de € 45,50 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 32,50, dus de absolute bodem is dit niet, maar Spartoo NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 32,50 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Lange rokken Ikks EDICTO?

Lange rokken Ikks EDICTO kost op dit moment € 45,50, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Lange rokken Ikks EDICTO het goedkoopst?

Lange rokken Ikks EDICTO is op dit moment verkrijgbaar bij Spartoo NL voor € 45,50. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 45,50. In de afgelopen 91 dagen was het laagste punt € 32,50 en het hoogste € 52,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Lange rokken Ikks EDICTO op voorraad?

Ja, Lange rokken Ikks EDICTO is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Lange rokken Ikks EDICTO geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (Spartoo NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Lange rokken Ikks EDICTO.

Verwante pagina’s