Noga Laura Edge leren sandalen met sleehak

  • Noga Laura Edge leren sandalen met sleehak
Prijsverloop
Laagste
€ 51,00
Hoogste
€ 62,34
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 14 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 14 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 51,00
Laagste (87 dagen)
€ 51,00
Hoogste prijs
€ 62,34
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 51,00 is het laagste punt van de afgelopen 87 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 51,00

Laagste

€ 51,00

Hoogste

€ 62,34

Gemiddeld

€ 57,06

Laagste prijs
€ 50,00 € 52,50 € 55,00 € 57,50 € 60,00 € 62,50
2 jul 31 jul 28 aug 26 sep

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Model 280121
EAN 3662915424400
Uiterlijk & staat
Kleur Black
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Schoenen
Winkels 2
Prijsklasse € 51,00 – € 60,18

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

14 september 2026

7,7/10 Goede deal

De huidige € 51,00 bij bol.com ligt onder de € 55,59 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 4,59 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 8
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Noga Laura Edge leren sandalen met sleehak?

De prijs van Noga Laura Edge leren sandalen met sleehak ligt op dit moment tussen € 51,00 en € 60,18, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Noga Laura Edge leren sandalen met sleehak het goedkoopst?

Op dit moment is Noga Laura Edge leren sandalen met sleehak het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 51,00 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 51,00 is het laagste punt van de afgelopen 87 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Noga Laura Edge leren sandalen met sleehak op voorraad?

Ja, Noga Laura Edge leren sandalen met sleehak is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Noga Laura Edge leren sandalen met sleehak geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (Spartoo NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Noga Laura Edge leren sandalen met sleehak.

Verwante pagina’s