LED-plafondlamp 3-Step-Dim Malika 2700K 2300lm 230V 29W dimbaar Antraciet

  • LED-plafondlamp 3-Step-Dim Malika 2700K 2300lm 230V 29W dimbaar Antraciet
  • LED-plafondlamp 3-Step-Dim Malika 2700K 2300lm 230V 29W dimbaar Antraciet
Prijsverloop
Laagste
€ 254,99
Hoogste
€ 264,35
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 24 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 24 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 254,99
Laagste (114 dagen)
€ 254,99
Hoogste prijs
€ 264,35
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 254,99 is het laagste punt van de afgelopen 114 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 254,99

Laagste

€ 254,99

Hoogste

€ 264,35

Gemiddeld

€ 255,51

Laagste prijs
€ 252,50 € 255,00 € 257,50 € 260,00 € 262,50 € 265,00
27 jun 27 jul 25 aug 24 sep

Prijzen gevolgd sinds 27 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Paulmann
EAN 4000870799864
Uiterlijk & staat
Kleur Grey
Staat Nieuw
Aanbod
Winkels 2
Prijsklasse € 254,99 – € 264,35

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

24 september 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 254,99 bij bol.com is in lijn met de € 254,99 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 12
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost LED-plafondlamp 3-Step-Dim Malika 2700K 2300lm 230V 29W dimbaar Antraciet?

De prijs van LED-plafondlamp 3-Step-Dim Malika 2700K 2300lm 230V 29W dimbaar Antraciet ligt op dit moment tussen € 254,99 en € 264,35, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is LED-plafondlamp 3-Step-Dim Malika 2700K 2300lm 230V 29W dimbaar Antraciet het goedkoopst?

Op dit moment is LED-plafondlamp 3-Step-Dim Malika 2700K 2300lm 230V 29W dimbaar Antraciet het goedkoopst bij Conrad NL, met een totaalprijs van € 194,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 254,99 is het laagste punt van de afgelopen 114 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is LED-plafondlamp 3-Step-Dim Malika 2700K 2300lm 230V 29W dimbaar Antraciet op voorraad?

Ja, LED-plafondlamp 3-Step-Dim Malika 2700K 2300lm 230V 29W dimbaar Antraciet is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt LED-plafondlamp 3-Step-Dim Malika 2700K 2300lm 230V 29W dimbaar Antraciet geleverd?

De snelste winkel levert binnen 12 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze LED-plafondlamp 3-Step-Dim Malika 2700K 2300lm 230V 29W dimbaar Antraciet.

Verwante pagina’s