Graef - Snijmachine - Classic C20 - Vrijdragend

  • Graef - Snijmachine - Classic C20 - Vrijdragend
Prijsverloop
Laagste
€ 244,44
Hoogste
€ 298,50
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 26 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 26 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 298,50
Laagste (59 dagen)
€ 244,44
Hoogste prijs
€ 298,50
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige laagste prijs is € 298,50. Het laagste punt in de afgelopen 59 dagen was € 244,44, het hoogste € 298,50.

Huidige prijs

€ 298,50

Laagste

€ 244,44

Hoogste

€ 298,50

Gemiddeld

€ 271,13

Laagste prijs
€ 240,00 € 260,00 € 280,00 € 300,00
2 jul 31 jul 29 aug

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Graef
Model C20EU
EAN 4001627002503
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Mixers en blenders
Winkels 2
Prijsklasse € 298,50 – € 309,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

26 augustus 2026

7,1/10 Goede deal

De huidige € 298,50 bij bol.com ligt onder de € 303,75 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 244,44, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 5,25 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 3

Nadelen

  • Stond eerder op € 244,44 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Graef - Snijmachine - Classic C20 - Vrijdragend?

De prijs van Graef - Snijmachine - Classic C20 - Vrijdragend ligt op dit moment tussen € 298,50 en € 309,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Graef - Snijmachine - Classic C20 - Vrijdragend het goedkoopst?

Op dit moment is Graef - Snijmachine - Classic C20 - Vrijdragend het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 298,50 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 298,50. In de afgelopen 59 dagen was het laagste punt € 244,44 en het hoogste € 298,50 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Graef - Snijmachine - Classic C20 - Vrijdragend op voorraad?

Ja, Graef - Snijmachine - Classic C20 - Vrijdragend is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Graef - Snijmachine - Classic C20 - Vrijdragend geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Graef - Snijmachine - Classic C20 - Vrijdragend.

Verwante pagina’s