Leuchtturm1917 notitieboekje softcover medium a5 gelinieerd stone blue

  • Leuchtturm1917 notitieboekje softcover medium a5 gelinieerd stone blue
  • Leuchtturm1917 notitieboekje softcover medium a5 gelinieerd stone blue
Prijsverloop
Laagste
€ 22,50
Hoogste
€ 22,50
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 25 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 25 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 22,50
Laagste (117 dagen)
€ 22,50
Hoogste prijs
€ 22,50
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 22,50 is het laagste punt van de afgelopen 117 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 22,50

Laagste

€ 22,50

Hoogste

€ 22,50

Gemiddeld

€ 22,50

Laagste prijs
€ 22,30 € 22,40 € 22,50 € 22,60 € 22,70
30 jun 30 jul 28 aug 27 sep

Prijzen gevolgd sinds 30 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN 4004117588105
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Winkels 2
Prijsklasse € 22,50 – € 27,95

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

25 september 2026

6,8/10 Goede deal

De huidige € 22,50 bij Paagman NL ligt onder de € 25,23 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Paagman NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 2,73 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Leuchtturm1917 notitieboekje softcover medium a5 gelinieerd stone blue?

De prijs van Leuchtturm1917 notitieboekje softcover medium a5 gelinieerd stone blue ligt op dit moment tussen € 22,50 en € 27,95, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Leuchtturm1917 notitieboekje softcover medium a5 gelinieerd stone blue het goedkoopst?

Op dit moment is Leuchtturm1917 notitieboekje softcover medium a5 gelinieerd stone blue het goedkoopst bij Paagman NL, met een totaalprijs van € 26,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 22,50 is het laagste punt van de afgelopen 117 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Leuchtturm1917 notitieboekje softcover medium a5 gelinieerd stone blue op voorraad?

Ja, Leuchtturm1917 notitieboekje softcover medium a5 gelinieerd stone blue is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Leuchtturm1917 notitieboekje softcover medium a5 gelinieerd stone blue geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Paagman NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Leuchtturm1917 notitieboekje softcover medium a5 gelinieerd stone blue.

Verwante pagina’s