Staedtler Grafietpotlood Noris jun 100% PEFC

  • Staedtler Grafietpotlood Noris jun 100% PEFC
  • Staedtler Grafietpotlood Noris jun 100% PEFC
Prijsverloop
Laagste
€ 3,20
Hoogste
€ 3,20
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 27 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 27 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 3,20
Laagste (142 dagen)
€ 3,20
Hoogste prijs
€ 3,20
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 3,20 is het laagste punt van de afgelopen 142 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 3,20

Laagste

€ 3,20

Hoogste

€ 3,20

Gemiddeld

€ 3,20

Laagste prijs
€ 3,18 € 3,20 € 3,22
25 jul 24 aug 22 sep 22 okt

Prijzen gevolgd sinds 25 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Staedtler
Model 141-2B BK
EAN 4007817078129
Uiterlijk & staat
Kleur Grey
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Tekenpotloden
Winkels 2
Prijsklasse € 3,20 – € 5,57

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

27 september 2026

7,9/10 Goede deal

De huidige € 3,20 bij VBS-Hobby NL ligt onder de € 4,39 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is VBS-Hobby NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 1,19 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Staedtler Grafietpotlood Noris jun 100% PEFC?

De prijs van Staedtler Grafietpotlood Noris jun 100% PEFC ligt op dit moment tussen € 3,20 en € 5,57, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Staedtler Grafietpotlood Noris jun 100% PEFC het goedkoopst?

Op dit moment is Staedtler Grafietpotlood Noris jun 100% PEFC het goedkoopst bij VBS-Hobby NL, met een totaalprijs van € 9,45 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 3,20 is het laagste punt van de afgelopen 142 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Staedtler Grafietpotlood Noris jun 100% PEFC op voorraad?

Ja, Staedtler Grafietpotlood Noris jun 100% PEFC is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Staedtler Grafietpotlood Noris jun 100% PEFC geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Proshop NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Staedtler Grafietpotlood Noris jun 100% PEFC.

Verwante pagina’s