Cabinefilter KNECHT LAO 467/S
€ 44,47 – € 46,41
Vergelijk alle 2 winkelsProductoverzicht: Knecht · new Productdetails →
Vergelijk prijzen (2)
- € 44,47€ 54,46 prijs incl. verzendingPayPal Sofortop voorraadDHL UPSRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
- € 46,41€ 56,40 prijs incl. verzendingop voorraadBezorging: uiterlijk ma 26 oktRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 10 sep 2026
Prijzen bijgewerkt op 10 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 44,47
- Laagste (140 dagen)
- € 43,22
- Hoogste prijs
- € 44,47
- Prijs gevolgd sinds
- 3 juni 2026
De huidige laagste prijs is € 44,47. Het laagste punt in de afgelopen 140 dagen was € 43,22, het hoogste € 44,47.
Huidige prijs
€ 44,47
Laagste
€ 43,22
Hoogste
€ 44,47
Gemiddeld
€ 43,57
Prijzen gevolgd sinds 23 juli 2026
Huidige prijs
€ 44,47
Laagste
€ 43,22
Hoogste
€ 44,47
Gemiddeld
€ 43,44
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Huidige prijs
€ 44,47
Laagste
€ 43,22
Hoogste
€ 44,47
Gemiddeld
€ 43,44
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
10 september 2026
De huidige € 44,47 bij Motointegrator.nl ligt onder de € 45,44 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 43,22, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Motointegrator.nl duidelijk de scherpste keuze.
Voordelen
- € 0,97 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
Nadelen
- Stond eerder op € 43,22 — een prijsalert kan lonen
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost Cabinefilter KNECHT LAO 467/S?
De prijs van Cabinefilter KNECHT LAO 467/S ligt op dit moment tussen € 44,47 en € 46,41, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is Cabinefilter KNECHT LAO 467/S het goedkoopst?
Op dit moment is Cabinefilter KNECHT LAO 467/S het goedkoopst bij Motointegrator.nl, met een totaalprijs van € 54,46 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.
Is dit een goed moment om te kopen?
De huidige laagste prijs is € 44,47. In de afgelopen 140 dagen was het laagste punt € 43,22 en het hoogste € 44,47 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.
Is Cabinefilter KNECHT LAO 467/S op voorraad?
Ja, Cabinefilter KNECHT LAO 467/S is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt Cabinefilter KNECHT LAO 467/S geleverd?
De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Motointegrator NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Cabinefilter KNECHT LAO 467/S.