Luchtfilter MANN-FILTER C 23 005
€ 18,28
Vergelijk alle 2 winkelsProductoverzicht: Mann-Filter · new Productdetails →
Vergelijk prijzen (2)
- € 18,28€ 28,27 prijs incl. verzendingop voorraadBezorging: uiterlijk ma 26 oktRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
- € 18,28€ 28,27 prijs incl. verzendingPayPal Sofortop voorraadDHL UPSRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 10 sep 2026
Prijzen bijgewerkt op 10 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 18,28
- Laagste (140 dagen)
- € 18,27
- Hoogste prijs
- € 18,28
- Prijs gevolgd sinds
- 3 juni 2026
De huidige prijs van € 18,28 is het laagste punt van de afgelopen 140 dagen — een goed moment om te kopen.
Huidige prijs
€ 18,28
Laagste
€ 18,27
Hoogste
€ 18,28
Gemiddeld
€ 18,27
Prijzen gevolgd sinds 23 juli 2026
Huidige prijs
€ 18,28
Laagste
€ 18,27
Hoogste
€ 18,28
Gemiddeld
€ 18,27
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Huidige prijs
€ 18,28
Laagste
€ 18,27
Hoogste
€ 18,28
Gemiddeld
€ 18,27
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
10 september 2026
De huidige € 18,28 bij Motointegrator NL is in lijn met de € 18,28 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 18,27, dus de absolute bodem is dit niet, maar Motointegrator NL is op dit moment een nette keuze.
Nadelen
- Stond eerder op € 18,27 — een prijsalert kan lonen
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost Luchtfilter MANN-FILTER C 23 005?
Luchtfilter MANN-FILTER C 23 005 kost op dit moment € 18,28, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is Luchtfilter MANN-FILTER C 23 005 het goedkoopst?
Op dit moment is Luchtfilter MANN-FILTER C 23 005 het goedkoopst bij Motointegrator NL, met een totaalprijs van € 28,27 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.
Is dit een goed moment om te kopen?
Ja — de huidige laagste prijs van € 18,28 is het laagste punt van de afgelopen 140 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.
Is Luchtfilter MANN-FILTER C 23 005 op voorraad?
Ja, Luchtfilter MANN-FILTER C 23 005 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt Luchtfilter MANN-FILTER C 23 005 geleverd?
De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Motointegrator NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Luchtfilter MANN-FILTER C 23 005.