Klauke EKM6022CFB Hydraulische handpers 18 V 2.0 Ah Li-ion
€ 3.705,00 – € 3.819,00
Vergelijk alle 2 winkelsProductoverzicht: Klauke · new Productdetails →
Vergelijk prijzen (2)
- Klauke EKM6022CFB Hydraulische handpers 18 V 2.0 Ah Li-ion
Refurbished & gebruikt
€ 3.705,00Gratis verzendingGift card Mastercard Visa iDEALop voorraadRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht - € 3.819,00Gratis verzendingop voorraadBezorging: uiterlijk di 6 oktRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrechtConrad NLWinkel-details
Gegevens van 23 sep 2026
Prijzen bijgewerkt op 23 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 3.705,00
- Laagste (32 dagen)
- € 3.705,00
- Hoogste prijs
- € 3.705,00
- Prijs gevolgd sinds
- 26 augustus 2026
De huidige prijs van € 3.705,00 is het laagste punt van de afgelopen 32 dagen — een goed moment om te kopen.
Huidige prijs
€ 3.705,00
Laagste
€ 3.705,00
Hoogste
€ 3.705,00
Gemiddeld
€ 3.705,00
Prijzen gevolgd sinds 26 augustus 2026
Huidige prijs
€ 3.705,00
Laagste
€ 3.705,00
Hoogste
€ 3.705,00
Gemiddeld
€ 3.705,00
Prijzen gevolgd sinds 26 augustus 2026
Huidige prijs
€ 3.705,00
Laagste
€ 3.705,00
Hoogste
€ 3.705,00
Gemiddeld
€ 3.705,00
Prijzen gevolgd sinds 26 augustus 2026
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
23 september 2026
De huidige € 3.705,00 bij Conrad.nl ligt onder de € 3.762,00 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is Conrad.nl duidelijk de scherpste keuze.
Voordelen
- € 57,00 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
- Gratis verzending bij Conrad.nl
- Laagste prijs in de maand die we volgen
Vragen en antwoorden (6)
Wat kost Klauke EKM6022CFB Hydraulische handpers 18 V 2.0 Ah Li-ion?
De prijs van Klauke EKM6022CFB Hydraulische handpers 18 V 2.0 Ah Li-ion ligt op dit moment tussen € 3.705,00 en € 3.819,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is Klauke EKM6022CFB Hydraulische handpers 18 V 2.0 Ah Li-ion het goedkoopst?
Op dit moment is Klauke EKM6022CFB Hydraulische handpers 18 V 2.0 Ah Li-ion het goedkoopst bij Conrad.nl, met een totaalprijs van € 3.705,00 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.
Is dit een goed moment om te kopen?
Ja — de huidige laagste prijs van € 3.705,00 is het laagste punt van de afgelopen 32 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.
Is Klauke EKM6022CFB Hydraulische handpers 18 V 2.0 Ah Li-ion op voorraad?
Ja, Klauke EKM6022CFB Hydraulische handpers 18 V 2.0 Ah Li-ion is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt Klauke EKM6022CFB Hydraulische handpers 18 V 2.0 Ah Li-ion geleverd?
De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (Conrad NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Is er een refurbished of tweedehands versie van Klauke EKM6022CFB Hydraulische handpers 18 V 2.0 Ah Li-ion?
Ja — een refurbished of tweedehands exemplaar is er vanaf € 3.705,00. Dat is € 114,00 goedkoper dan de laagste nieuwprijs van € 3.819,00.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Klauke EKM6022CFB Hydraulische handpers 18 V 2.0 Ah Li-ion.