Goki Wooden Sorting Game Learning to Count with Gears 55 pcs.

  • Goki Wooden Sorting Game Learning to Count with Gears 55 pcs.
  • Goki Wooden Sorting Game Learning to Count with Gears 55 pcs.
Prijsverloop
Laagste
€ 14,99
Hoogste
€ 24,93
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 17 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 17 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 14,99
Laagste (139 dagen)
€ 14,99
Hoogste prijs
€ 24,93
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 14,99 is het laagste punt van de afgelopen 139 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 14,99

Laagste

€ 14,99

Hoogste

€ 24,93

Gemiddeld

€ 18,38

Laagste prijs
€ 15,00 € 17,50 € 20,00 € 22,50 € 25,00
22 jul 21 aug 19 sep 19 okt

Prijzen gevolgd sinds 22 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Goki
Model 58451
EAN 4013594584517
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Bordspellen
Winkels 2
Prijsklasse € 11,19 – € 19,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

17 oktober 2026

8,4/10 Slimme koop

De huidige € 11,19 bij bol.com ligt onder de € 15,10 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 3,91 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Goki Wooden Sorting Game Learning to Count with Gears 55 pcs.?

De prijs van Goki Wooden Sorting Game Learning to Count with Gears 55 pcs. ligt op dit moment tussen € 11,19 en € 19,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Goki Wooden Sorting Game Learning to Count with Gears 55 pcs. het goedkoopst?

Op dit moment is Goki Wooden Sorting Game Learning to Count with Gears 55 pcs. het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 14,18 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 14,99 is het laagste punt van de afgelopen 139 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Goki Wooden Sorting Game Learning to Count with Gears 55 pcs. op voorraad?

Ja, Goki Wooden Sorting Game Learning to Count with Gears 55 pcs. is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Goki Wooden Sorting Game Learning to Count with Gears 55 pcs. geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Goki Wooden Sorting Game Learning to Count with Gears 55 pcs..

Verwante pagina’s