Digitus AN-25178 Keystone vloerhouder 2-voudig Meerdere kleuren

  • Digitus AN-25178 Keystone vloerhouder 2-voudig Meerdere kleuren
Prijsverloop
Laagste
€ 10,33
Hoogste
€ 15,26
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 25 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 25 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 10,33
Laagste (117 dagen)
€ 10,33
Hoogste prijs
€ 15,26
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 10,33 is het laagste punt van de afgelopen 117 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 10,33

Laagste

€ 10,33

Hoogste

€ 15,26

Gemiddeld

€ 10,55

Laagste prijs
€ 10,00 € 12,00 € 14,00
30 jun 30 jul 28 aug 27 sep

Prijzen gevolgd sinds 30 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Digitus
Model AN-25178
EAN 4016032302261
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Winkels 2
Prijsklasse € 4,99 – € 10,33

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

25 september 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 10,33 bij Proshop NL is in lijn met de € 7,66 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. Proshop NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Digitus AN-25178 Keystone vloerhouder 2-voudig Meerdere kleuren?

De prijs van Digitus AN-25178 Keystone vloerhouder 2-voudig Meerdere kleuren ligt op dit moment tussen € 4,99 en € 10,33, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Digitus AN-25178 Keystone vloerhouder 2-voudig Meerdere kleuren het goedkoopst?

Op dit moment is Digitus AN-25178 Keystone vloerhouder 2-voudig Meerdere kleuren het goedkoopst bij Conrad NL, met een totaalprijs van € 13,89 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 10,33 is het laagste punt van de afgelopen 117 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Digitus AN-25178 Keystone vloerhouder 2-voudig Meerdere kleuren op voorraad?

Ja, Digitus AN-25178 Keystone vloerhouder 2-voudig Meerdere kleuren is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Digitus AN-25178 Keystone vloerhouder 2-voudig Meerdere kleuren geleverd?

De snelste winkel levert binnen 6 werkdagen (Proshop NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Digitus AN-25178 Keystone vloerhouder 2-voudig Meerdere kleuren.

Verwante pagina’s