TOOLCRAFT 886589 Glasweefsels van hoge kwaliteit 1 m²
€ 19,99
Vergelijk alle 2 winkelsProductoverzicht: TOOLCRAFT · new Productdetails →
Vergelijk prijzen (2)
- € 19,99€ 25,94 prijs incl. verzendingop voorraadBezorging: uiterlijk wo 28 oktRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrechtConrad NLWinkel-details
- € 19,99€ 25,94 prijs incl. verzendingGift card Mastercard Visa iDEALop voorraadRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 24 okt 2026
Prijzen bijgewerkt op 24 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 19,99
- Laagste (136 dagen)
- € 17,99
- Hoogste prijs
- € 19,99
- Prijs gevolgd sinds
- 11 juni 2026
De huidige laagste prijs is € 19,99. Het laagste punt in de afgelopen 136 dagen was € 17,99, het hoogste € 19,99.
Huidige prijs
€ 19,99
Laagste
€ 18,99
Hoogste
€ 19,99
Gemiddeld
€ 19,91
Prijzen gevolgd sinds 27 juli 2026
Huidige prijs
€ 19,99
Laagste
€ 17,99
Hoogste
€ 19,99
Gemiddeld
€ 19,45
Prijzen gevolgd sinds 11 juni 2026
Huidige prijs
€ 19,99
Laagste
€ 17,99
Hoogste
€ 19,99
Gemiddeld
€ 19,45
Prijzen gevolgd sinds 11 juni 2026
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
24 oktober 2026
De huidige € 19,99 bij Conrad NL is in lijn met de € 19,99 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 17,99, dus de absolute bodem is dit niet, maar Conrad NL is op dit moment een nette keuze.
Nadelen
- Stond eerder op € 17,99 — een prijsalert kan lonen
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost TOOLCRAFT 886589 Glasweefsels van hoge kwaliteit 1 m²?
TOOLCRAFT 886589 Glasweefsels van hoge kwaliteit 1 m² kost op dit moment € 19,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is TOOLCRAFT 886589 Glasweefsels van hoge kwaliteit 1 m² het goedkoopst?
Op dit moment is TOOLCRAFT 886589 Glasweefsels van hoge kwaliteit 1 m² het goedkoopst bij Conrad NL, met een totaalprijs van € 25,94 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.
Is dit een goed moment om te kopen?
De huidige laagste prijs is € 19,99. In de afgelopen 136 dagen was het laagste punt € 17,99 en het hoogste € 19,99 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.
Is TOOLCRAFT 886589 Glasweefsels van hoge kwaliteit 1 m² op voorraad?
Ja, TOOLCRAFT 886589 Glasweefsels van hoge kwaliteit 1 m² is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt TOOLCRAFT 886589 Glasweefsels van hoge kwaliteit 1 m² geleverd?
De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Conrad NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze TOOLCRAFT 886589 Glasweefsels van hoge kwaliteit 1 m².