Cherry Gentix desktop zwart

  • Cherry Gentix desktop zwart
Prijsverloop
Laagste
€ 20,39
Hoogste
€ 54,95
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 28 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 53,50
Laagste (79 dagen)
€ 20,39
Hoogste prijs
€ 54,95
Prijs gevolgd sinds
11 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 53,50. Het laagste punt in de afgelopen 79 dagen was € 20,39, het hoogste € 54,95.

Huidige prijs

€ 53,50

Laagste

€ 20,39

Hoogste

€ 54,95

Gemiddeld

€ 52,10

Laagste prijs
€ 20,00 € 30,00 € 40,00 € 50,00
11 jun 7 jul 2 aug 28 aug

Prijzen gevolgd sinds 11 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Cherry
EAN 4025112092008
Uiterlijk & staat
Kleur Black
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Invoerapparaten
Winkels 2
Prijsklasse € 53,50 – € 54,95

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 augustus 2026

6,6/10 Goede deal

De huidige € 54,95 bij Yorcom.nl ligt onder de € 55,98 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 20,39, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Yorcom.nl duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 1,03 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij Yorcom.nl

Nadelen

  • Stond eerder op € 20,39 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Cherry Gentix desktop zwart?

De prijs van Cherry Gentix desktop zwart ligt op dit moment tussen € 53,50 en € 54,95, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Cherry Gentix desktop zwart het goedkoopst?

Op dit moment is Cherry Gentix desktop zwart het goedkoopst bij Yorcom.nl, met een totaalprijs van € 54,95 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 53,50. In de afgelopen 79 dagen was het laagste punt € 20,39 en het hoogste € 54,95 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Cherry Gentix desktop zwart op voorraad?

Ja, Cherry Gentix desktop zwart is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Cherry Gentix desktop zwart geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Cherry Gentix desktop zwart.

Verwante pagina’s