Schneider Chocoladevorm Geribbeld DW295

  • Schneider Chocoladevorm Geribbeld DW295
Prijsverloop
Laagste
€ 14,60
Hoogste
€ 14,60
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 29 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 29 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 14,60
Laagste (88 dagen)
€ 14,60
Hoogste prijs
€ 14,60
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 14,60 is het laagste punt van de afgelopen 88 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 14,60

Laagste

€ 14,60

Hoogste

€ 14,60

Gemiddeld

€ 14,60

Laagste prijs
€ 14,50 € 14,55 € 14,60 € 14,65 € 14,70
3 jun 2 jul 31 jul 29 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Schneider
Model DW295
EAN 4028574256230
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Bakproducten
Winkels 2
Prijsklasse € 14,60 – € 34,53

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

29 augustus 2026

8,4/10 Slimme koop

De huidige € 14,60 bij Nisbets NL ligt onder de € 24,57 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Nisbets NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 9,97 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Schneider Chocoladevorm Geribbeld DW295?

De prijs van Schneider Chocoladevorm Geribbeld DW295 ligt op dit moment tussen € 14,60 en € 34,53, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Schneider Chocoladevorm Geribbeld DW295 het goedkoopst?

Op dit moment is Schneider Chocoladevorm Geribbeld DW295 het goedkoopst bij Nisbets NL, met een totaalprijs van € 21,80 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 14,60 is het laagste punt van de afgelopen 88 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Schneider Chocoladevorm Geribbeld DW295 op voorraad?

Ja, Schneider Chocoladevorm Geribbeld DW295 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Schneider Chocoladevorm Geribbeld DW295 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Nisbets NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Schneider Chocoladevorm Geribbeld DW295.

Verwante pagina’s