Secundair filter HENGST Filtration E420LS

  • Secundair filter HENGST Filtration E420LS
Prijsverloop
Laagste
€ 65,91
Hoogste
€ 65,91
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 11 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 11 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 65,91
Laagste (89 dagen)
€ 65,91
Hoogste prijs
€ 65,91
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 65,91 is het laagste punt van de afgelopen 89 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 65,91

Laagste

€ 65,91

Hoogste

€ 65,91

Gemiddeld

€ 65,91

Laagste prijs
€ 65,50 € 65,75 € 66,00 € 66,25 € 66,50
3 jun 2 jul 1 aug 30 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Hengst
EAN 4030776008630
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Winkels 2
Prijsklasse € 65,91

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

11 juli 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 65,91 bij Motointegrator NL is in lijn met de € 65,91 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. Motointegrator NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Secundair filter HENGST Filtration E420LS?

Secundair filter HENGST Filtration E420LS kost op dit moment € 65,91, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Secundair filter HENGST Filtration E420LS het goedkoopst?

Op dit moment is Secundair filter HENGST Filtration E420LS het goedkoopst bij Motointegrator NL, met een totaalprijs van € 75,90 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 65,91 is het laagste punt van de afgelopen 89 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Secundair filter HENGST Filtration E420LS op voorraad?

Ja, Secundair filter HENGST Filtration E420LS is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Secundair filter HENGST Filtration E420LS geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Motointegrator NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Secundair filter HENGST Filtration E420LS.

Verwante pagina’s