Wiellagerset MEYLE 16-14 650 0023
€ 23,88 – € 25,77
Vergelijk alle 2 winkelsProductoverzicht: Meyle · new Productdetails →
Vergelijk prijzen (2)
- € 23,88€ 33,87 prijs incl. verzendingop voorraadBezorging: uiterlijk wo 28 oktRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
- € 27,00€ 36,99 prijs incl. verzendingPayPal Sofortop voorraadDHL UPSRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 22 okt 2026
Prijzen bijgewerkt op 22 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 23,88
- Laagste (142 dagen)
- € 22,57
- Hoogste prijs
- € 23,88
- Prijs gevolgd sinds
- 3 juni 2026
De huidige laagste prijs is € 23,88. Het laagste punt in de afgelopen 142 dagen was € 22,57, het hoogste € 23,88.
Huidige prijs
€ 23,88
Laagste
€ 22,57
Hoogste
€ 23,88
Gemiddeld
€ 22,88
Prijzen gevolgd sinds 25 juli 2026
Huidige prijs
€ 23,88
Laagste
€ 22,57
Hoogste
€ 23,88
Gemiddeld
€ 22,76
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Huidige prijs
€ 23,88
Laagste
€ 22,57
Hoogste
€ 23,88
Gemiddeld
€ 22,76
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
22 oktober 2026
De huidige € 23,88 bij Motointegrator NL ligt onder de € 25,44 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 22,57, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Motointegrator NL duidelijk de scherpste keuze.
Voordelen
- € 1,56 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
Nadelen
- Stond eerder op € 22,57 — een prijsalert kan lonen
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost Wiellagerset MEYLE 16-14 650 0023?
De prijs van Wiellagerset MEYLE 16-14 650 0023 ligt op dit moment tussen € 23,88 en € 25,77, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is Wiellagerset MEYLE 16-14 650 0023 het goedkoopst?
Op dit moment is Wiellagerset MEYLE 16-14 650 0023 het goedkoopst bij Motointegrator NL, met een totaalprijs van € 33,87 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.
Is dit een goed moment om te kopen?
De huidige laagste prijs is € 23,88. In de afgelopen 142 dagen was het laagste punt € 22,57 en het hoogste € 23,88 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.
Is Wiellagerset MEYLE 16-14 650 0023 op voorraad?
Ja, Wiellagerset MEYLE 16-14 650 0023 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt Wiellagerset MEYLE 16-14 650 0023 geleverd?
De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Motointegrator NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Wiellagerset MEYLE 16-14 650 0023.