Rainbow High Etui Vierkant

  • Rainbow High Etui Vierkant
Prijsverloop
Laagste
€ 6,95
Hoogste
€ 8,76
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 19 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 6,95
Laagste (59 dagen)
€ 6,95
Hoogste prijs
€ 8,76
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 6,95 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 6,95

Laagste

€ 6,95

Hoogste

€ 8,76

Gemiddeld

€ 7,01

Laagste prijs
€ 7,00 € 7,50 € 8,00 € 8,50
2 jul 31 jul 29 aug

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk 4KidsOnly
Model RHOF0669
EAN 4043946302551
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Winkels 2
Prijsklasse € 6,95 – € 9,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 juli 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 9,00 bij bol.com is in lijn met de € 7,98 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 6,95, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 6,95 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Rainbow High Etui Vierkant?

De prijs van Rainbow High Etui Vierkant ligt op dit moment tussen € 6,95 en € 9,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Rainbow High Etui Vierkant het goedkoopst?

Op dit moment is Rainbow High Etui Vierkant het goedkoopst bij 4kidsonly, met een totaalprijs van € 6,95 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 6,95 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Rainbow High Etui Vierkant op voorraad?

Ja, Rainbow High Etui Vierkant is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Rainbow High Etui Vierkant geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Rainbow High Etui Vierkant.

Verwante pagina’s