Pyjama Van Rösch roze

  • Pyjama Van Rösch roze
Prijsverloop
Laagste
€ 129,95
Hoogste
€ 165,95
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 14 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 14 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 129,95
Laagste (88 dagen)
€ 129,95
Hoogste prijs
€ 165,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 129,95 is het laagste punt van de afgelopen 88 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 129,95

Laagste

€ 129,95

Hoogste

€ 165,95

Gemiddeld

€ 159,81

Laagste prijs
€ 130,00 € 140,00 € 150,00 € 160,00 € 170,00
3 jun 2 jul 31 jul 29 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Rösch
EAN 4054856572286
Uiterlijk & staat
Kleur Pink
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Pyama's
Winkels 1
Prijsklasse € 129,95

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

14 augustus 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 129,95 bij Peter Hahn NL is in lijn met de € 129,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Peter Hahn NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Pyjama Van Rösch roze?

Pyjama Van Rösch roze kost op dit moment € 129,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Pyjama Van Rösch roze het goedkoopst?

Pyjama Van Rösch roze is op dit moment verkrijgbaar bij Peter Hahn NL voor € 129,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 129,95 is het laagste punt van de afgelopen 88 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Pyjama Van Rösch roze op voorraad?

Ja, Pyjama Van Rösch roze is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Pyjama Van Rösch roze geleverd?

De snelste winkel levert binnen 5 werkdagen (Peter Hahn NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Pyjama Van Rösch roze.

Verwante pagina’s