Noordwand Komar Dots Behangcirkel Disney - Minnie Mouse - Loop Art - DD1-041

  • Noordwand Komar Dots Behangcirkel Disney - Minnie Mouse - Loop Art - DD1-041   4055065180415   Behang
Prijsverloop
Laagste
€ 75,95
Hoogste
€ 75,95
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 20 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 75,95
Laagste (104 dagen)
€ 75,95
Hoogste prijs
€ 75,95
Prijs gevolgd sinds
14 juli 2026

De huidige prijs van € 75,95 is het laagste punt van de afgelopen 104 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 75,95

Laagste

€ 75,95

Hoogste

€ 75,95

Gemiddeld

€ 75,95

Laagste prijs
€ 75,50 € 76,00 € 76,50
28 jul 27 aug 25 sep 25 okt

Prijzen gevolgd sinds 28 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Komar
EAN 4055065180415
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Behang
Winkels 2
Prijsklasse € 71,63 – € 75,95

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 oktober 2026

6,7/10 Goede deal

De huidige € 71,63 bij Deverfzaak.nl ligt onder de € 73,79 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is Deverfzaak.nl duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 2,16 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij Deverfzaak.nl
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Noordwand Komar Dots Behangcirkel Disney - Minnie Mouse - Loop Art - DD1-041?

De prijs van Noordwand Komar Dots Behangcirkel Disney - Minnie Mouse - Loop Art - DD1-041 ligt op dit moment tussen € 71,63 en € 75,95, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Noordwand Komar Dots Behangcirkel Disney - Minnie Mouse - Loop Art - DD1-041 het goedkoopst?

Op dit moment is Noordwand Komar Dots Behangcirkel Disney - Minnie Mouse - Loop Art - DD1-041 het goedkoopst bij Deverfzaak.nl, met een totaalprijs van € 71,63 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 75,95 is het laagste punt van de afgelopen 104 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Noordwand Komar Dots Behangcirkel Disney - Minnie Mouse - Loop Art - DD1-041 op voorraad?

Ja, Noordwand Komar Dots Behangcirkel Disney - Minnie Mouse - Loop Art - DD1-041 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Noordwand Komar Dots Behangcirkel Disney - Minnie Mouse - Loop Art - DD1-041 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 12 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Noordwand Komar Dots Behangcirkel Disney - Minnie Mouse - Loop Art - DD1-041.

Verwante pagina’s