Gant Dames Sneaker Cuzima offwhite

  • Gant Dames Sneaker Cuzima offwhite
Prijsverloop
Laagste
€ 113,46
Hoogste
€ 133,95
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 15 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 15 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 133,95
Laagste (139 dagen)
€ 113,46
Hoogste prijs
€ 133,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 133,95. Het laagste punt in de afgelopen 139 dagen was € 113,46, het hoogste € 133,95.

Huidige prijs

€ 133,95

Laagste

€ 113,46

Hoogste

€ 133,95

Gemiddeld

€ 127,58

Laagste prijs
€ 115,00 € 120,00 € 125,00 € 130,00 € 135,00
22 jul 21 aug 19 sep 19 okt

Prijzen gevolgd sinds 22 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Gant
Model -
EAN 4056734973512
Uiterlijk & staat
Kleur Beige
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Schoenen
Winkels 2
Prijsklasse € 114,46 – € 133,95

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

15 oktober 2026

7,6/10 Goede deal

De huidige € 114,46 bij bol.com ligt onder de € 124,21 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 113,46, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 9,75 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 5

Nadelen

  • Stond eerder op € 113,46 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Gant Dames Sneaker Cuzima offwhite?

De prijs van Gant Dames Sneaker Cuzima offwhite ligt op dit moment tussen € 114,46 en € 133,95, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Gant Dames Sneaker Cuzima offwhite het goedkoopst?

Op dit moment is Gant Dames Sneaker Cuzima offwhite het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 114,46 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 133,95. In de afgelopen 139 dagen was het laagste punt € 113,46 en het hoogste € 133,95 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Gant Dames Sneaker Cuzima offwhite op voorraad?

Ja, Gant Dames Sneaker Cuzima offwhite is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Gant Dames Sneaker Cuzima offwhite geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (Spartoo NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Gant Dames Sneaker Cuzima offwhite.

Verwante pagina’s