Yeezy Boost 350 V2 Oreo

  • Yeezy Boost 350 V2 Oreo
  • Yeezy Boost 350 V2 Oreo
Prijsverloop
Laagste
€ 424,95
Hoogste
€ 514,95
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 29 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 29 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 424,95
Laagste (88 dagen)
€ 424,95
Hoogste prijs
€ 514,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 424,95 is het laagste punt van de afgelopen 88 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 424,95

Laagste

€ 424,95

Hoogste

€ 514,95

Gemiddeld

€ 460,75

Laagste prijs
€ 425,00 € 450,00 € 475,00 € 500,00 € 525,00
3 jun 2 jul 31 jul 29 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Yeezy
EAN 4057287416983
Uiterlijk & staat
Kleur Black
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Schoenen
Winkels 1
Prijsklasse € 424,95

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

29 augustus 2026

6,6/10 Goede deal

De huidige € 424,95 bij Keep It Sneaker NL BE ligt onder de € 431,98 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is Keep It Sneaker NL BE duidelijk de scherpste keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 7,03 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 1
  • Gratis verzending bij Keep It Sneaker NL BE, 10
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Yeezy Boost 350 V2 Oreo?

Yeezy Boost 350 V2 Oreo kost op dit moment € 424,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Yeezy Boost 350 V2 Oreo het goedkoopst?

Op dit moment is Yeezy Boost 350 V2 Oreo het goedkoopst bij Keep It Sneaker NL BE, met een totaalprijs van € 424,95 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 424,95 is het laagste punt van de afgelopen 88 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Yeezy Boost 350 V2 Oreo op voorraad?

Ja, Yeezy Boost 350 V2 Oreo is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Yeezy Boost 350 V2 Oreo geleverd?

De snelste winkel levert binnen 10 werkdagen (Keep It Sneaker NL BE). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Yeezy Boost 350 V2 Oreo.

Verwante pagina’s