Jeansjack Van Rabe denim

  • Jeansjack Van Rabe denim
Prijsverloop
Laagste
€ 101,99
Hoogste
€ 135,99
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 28 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 101,99
Laagste (87 dagen)
€ 101,99
Hoogste prijs
€ 135,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 101,99 is het laagste punt van de afgelopen 87 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 101,99

Laagste

€ 101,99

Hoogste

€ 135,99

Gemiddeld

€ 113,32

Laagste prijs
€ 100,00 € 110,00 € 120,00 € 130,00 € 140,00
3 jun 2 jul 30 jul 28 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Rabe
EAN 4062129310657
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Jassen en jacks
Winkels 1
Prijsklasse € 101,99

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 augustus 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 101,99 bij Peter Hahn NL is in lijn met de € 101,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Peter Hahn NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Jeansjack Van Rabe denim?

Jeansjack Van Rabe denim kost op dit moment € 101,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Jeansjack Van Rabe denim het goedkoopst?

Jeansjack Van Rabe denim is op dit moment verkrijgbaar bij Peter Hahn NL voor € 101,99. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 101,99 is het laagste punt van de afgelopen 87 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Jeansjack Van Rabe denim op voorraad?

Ja, Jeansjack Van Rabe denim is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Jeansjack Van Rabe denim geleverd?

De snelste winkel levert binnen 5 werkdagen (Peter Hahn NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Jeansjack Van Rabe denim.

Verwante pagina’s