Omkeerbare jas van imitatiebont met leoprint

  • Omkeerbare jas van imitatiebont met leoprint

Productoverzicht: cecil · green · new Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 119,99
Hoogste
€ 119,99
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 19 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 119,99
Laagste (19 dagen)
€ 119,99
Hoogste prijs
€ 119,99
Prijs gevolgd sinds
5 september 2026

De huidige prijs van € 119,99 is het laagste punt van de afgelopen 19 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 119,99

Laagste

€ 119,99

Hoogste

€ 119,99

Gemiddeld

€ 119,99

Laagste prijs
€ 119,00 € 119,50 € 120,00 € 120,50 € 121,00
5 sep 14 sep 23 sep

Prijzen gevolgd sinds 5 september 2026

Productdetails

Identificatie
Merk cecil
EAN 4063043488934
Uiterlijk & staat
Kleur Green
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Women's Outerwear
Winkels 1
Prijsklasse € 119,99

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 september 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 119,99 bij CECIL NL is in lijn met de € 119,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. CECIL NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Omkeerbare jas van imitatiebont met leoprint?

Omkeerbare jas van imitatiebont met leoprint kost op dit moment € 119,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Omkeerbare jas van imitatiebont met leoprint het goedkoopst?

Omkeerbare jas van imitatiebont met leoprint is op dit moment verkrijgbaar bij CECIL NL voor € 119,99. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 119,99 is het laagste punt van de afgelopen 19 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Omkeerbare jas van imitatiebont met leoprint op voorraad?

Ja, Omkeerbare jas van imitatiebont met leoprint is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Omkeerbare jas van imitatiebont met leoprint geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (CECIL NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Omkeerbare jas van imitatiebont met leoprint.