WorkPro inklapbare universele mes 1 stuk(s)

  • WorkPro WP211014 WorkPro inklapbare universele mes 1 stuk(s)
Prijsverloop
Laagste
€ 14,99
Hoogste
€ 15,99
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 18 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 18 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 14,99
Laagste (23 dagen)
€ 14,99
Hoogste prijs
€ 15,99
Prijs gevolgd sinds
6 augustus 2026

De huidige prijs van € 14,99 is het laagste punt van de afgelopen 23 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 14,99

Laagste

€ 14,99

Hoogste

€ 15,99

Gemiddeld

€ 15,25

Laagste prijs
€ 15,00 € 15,25 € 15,50 € 15,75 € 16,00
6 aug 17 aug 28 aug

Prijzen gevolgd sinds 6 augustus 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Workpro
EAN 4064161330402
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Verfbenodigdheden
Winkels 2
Prijsklasse € 14,99 – € 20,94

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

18 augustus 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 20,94 bij bol.com is in lijn met de € 17,97 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 14,99, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 3

Nadelen

  • Stond eerder op € 14,99 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (6)

Wat kost WorkPro inklapbare universele mes 1 stuk(s)?

De prijs van WorkPro inklapbare universele mes 1 stuk(s) ligt op dit moment tussen € 14,99 en € 20,94, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is WorkPro inklapbare universele mes 1 stuk(s) het goedkoopst?

Op dit moment is WorkPro inklapbare universele mes 1 stuk(s) het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 20,94 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 14,99 is het laagste punt van de afgelopen 23 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is WorkPro inklapbare universele mes 1 stuk(s) op voorraad?

Ja, WorkPro inklapbare universele mes 1 stuk(s) is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt WorkPro inklapbare universele mes 1 stuk(s) geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Is er een refurbished of tweedehands versie van WorkPro inklapbare universele mes 1 stuk(s)?

Ja — een refurbished of tweedehands exemplaar is er vanaf € 14,99. Dat is € 5,95 goedkoper dan de laagste nieuwprijs van € 20,94.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze WorkPro inklapbare universele mes 1 stuk.

Verwante pagina’s