Gardena Stofzuiger/-blazer PowerJet Collect

  • Gardena GARDENA Stofzuiger/-blazer PowerJet Collect
Prijsverloop
Laagste
€ 144,21
Hoogste
€ 163,27
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (5)

Sorteer:

Gegevens van 24 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 24 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 157,09
Laagste (116 dagen)
€ 144,21
Hoogste prijs
€ 163,27
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 157,09. Het laagste punt in de afgelopen 116 dagen was € 144,21, het hoogste € 163,27.

Huidige prijs

€ 157,09

Laagste

€ 151,20

Hoogste

€ 163,27

Gemiddeld

€ 152,86

Laagste prijs
€ 150,00 € 155,00 € 160,00
29 jun 29 jul 27 aug 26 sep

Prijzen gevolgd sinds 29 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Gardena
Model 14895-55.000.00
EAN 4066407021747
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Tuingereedschap
Winkels 4
Prijsklasse € 162,21 – € 188,99

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

24 september 2026

8,1/10 Slimme koop

De huidige € 147,00 bij bol.com ligt onder de € 169,99 die je bij de meeste van de 4 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 144,21, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

4 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 22,99 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 4
  • Gratis verzending bij bol.com, 1

Nadelen

  • Stond eerder op € 144,21 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Gardena Stofzuiger/-blazer PowerJet Collect?

De prijs van Gardena Stofzuiger/-blazer PowerJet Collect ligt op dit moment tussen € 162,21 en € 188,99, vergeleken bij 4 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Gardena Stofzuiger/-blazer PowerJet Collect het goedkoopst?

Op dit moment is Gardena Stofzuiger/-blazer PowerJet Collect het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 147,00 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 157,09. In de afgelopen 116 dagen was het laagste punt € 144,21 en het hoogste € 163,27 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Gardena Stofzuiger/-blazer PowerJet Collect op voorraad?

Ja, Gardena Stofzuiger/-blazer PowerJet Collect is op voorraad bij 4 van de 4 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Gardena Stofzuiger/-blazer PowerJet Collect geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Gardena Stofzuiger/-blazer PowerJet Collect.

Verwante pagina’s