Dames leren sandalen met grote gesp Birkenstock Arizona

  • Dames leren sandalen met grote gesp Birkenstock Arizona
  • Dames leren sandalen met grote gesp Birkenstock Arizona

€ 105,00 – € 150,00

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Birkenstock · Arizona Big Buckle · green Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 105,00
Hoogste
€ 127,50
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 20 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 105,00
Laagste (110 dagen)
€ 105,00
Hoogste prijs
€ 127,50
Prijs gevolgd sinds
4 juli 2026

De huidige prijs van € 105,00 is het laagste punt van de afgelopen 110 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 105,00

Laagste

€ 105,00

Hoogste

€ 126,00

Gemiddeld

€ 110,76

Laagste prijs
€ 105,00 € 110,00 € 115,00 € 120,00 € 125,00
24 jul 23 aug 21 sep 21 okt

Prijzen gevolgd sinds 24 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Model Arizona Big Buckle
EAN 4066648978824
Uiterlijk & staat
Kleur Green
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Lifestyle > Sandales > Adulte > Femme
Winkels 2
Prijsklasse € 105,00 – € 150,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 oktober 2026

8,4/10 Slimme koop

De huidige € 105,00 bij Spartoo NL ligt onder de € 127,50 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is Spartoo NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 22,50 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij Spartoo NL, 4 werkdagen
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Dames leren sandalen met grote gesp Birkenstock Arizona?

De prijs van Dames leren sandalen met grote gesp Birkenstock Arizona ligt op dit moment tussen € 105,00 en € 150,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Dames leren sandalen met grote gesp Birkenstock Arizona het goedkoopst?

Op dit moment is Dames leren sandalen met grote gesp Birkenstock Arizona het goedkoopst bij Spartoo NL, met een totaalprijs van € 105,00 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 105,00 is het laagste punt van de afgelopen 110 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Dames leren sandalen met grote gesp Birkenstock Arizona op voorraad?

Ja, Dames leren sandalen met grote gesp Birkenstock Arizona is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Dames leren sandalen met grote gesp Birkenstock Arizona geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (Spartoo NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Dames leren sandalen met grote gesp Birkenstock Arizona.