Birkenstock Slipper Arizona Big Buckle EVA 1029651 Eggshell Offwhite Smal

  • Birkenstock Slipper Arizona Big Buckle EVA 1029651 Eggshell Offwhite Smal
  • Birkenstock Slipper Arizona Big Buckle EVA 1029651 Eggshell Offwhite Smal
Prijsverloop
Laagste
€ 45,50
Hoogste
€ 61,75
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (4)

Sorteer:

Gegevens van 24 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 24 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 52,00
Laagste (114 dagen)
€ 45,50
Hoogste prijs
€ 61,75
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 52,00. Het laagste punt in de afgelopen 114 dagen was € 45,50, het hoogste € 61,75.

Huidige prijs

€ 52,00

Laagste

€ 45,50

Hoogste

€ 55,30

Gemiddeld

€ 51,57

Laagste prijs
€ 45,00 € 47,50 € 50,00 € 52,50 € 55,00
27 jun 27 jul 25 aug 24 sep

Prijzen gevolgd sinds 27 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN 4067707105410
Uiterlijk & staat
Kleur White
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Schoenen
Winkels 4
Prijsklasse € 52,00 – € 93,99

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

24 september 2026

8,1/10 Slimme koop

De huidige € 52,00 bij Spartoo NL ligt onder de € 65,00 die je bij de meeste van de 4 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 45,50, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Spartoo NL duidelijk de scherpste keuze.

4 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 13,00 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 4
  • Gratis verzending bij Spartoo NL, Binnen 4 werkdagen

Nadelen

  • Stond eerder op € 45,50 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Birkenstock Slipper Arizona Big Buckle EVA 1029651 Eggshell Offwhite Smal?

De prijs van Birkenstock Slipper Arizona Big Buckle EVA 1029651 Eggshell Offwhite Smal ligt op dit moment tussen € 52,00 en € 93,99, vergeleken bij 4 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Birkenstock Slipper Arizona Big Buckle EVA 1029651 Eggshell Offwhite Smal het goedkoopst?

Op dit moment is Birkenstock Slipper Arizona Big Buckle EVA 1029651 Eggshell Offwhite Smal het goedkoopst bij Spartoo NL, met een totaalprijs van € 52,00 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 52,00. In de afgelopen 114 dagen was het laagste punt € 45,50 en het hoogste € 61,75 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Birkenstock Slipper Arizona Big Buckle EVA 1029651 Eggshell Offwhite Smal op voorraad?

Ja, Birkenstock Slipper Arizona Big Buckle EVA 1029651 Eggshell Offwhite Smal is op voorraad bij 4 van de 4 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Birkenstock Slipper Arizona Big Buckle EVA 1029651 Eggshell Offwhite Smal geleverd?

De snelste winkel levert binnen 5 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Birkenstock Slipper Arizona Big Buckle EVA 1029651 Eggshell Offwhite Smal.

Verwante pagina’s