IZIA Jurk Dames rood

  • IZIA Jurk Dames rood
  • IZIA Jurk Dames rood
Prijsverloop
Laagste
€ 89,99
Hoogste
€ 90,97
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 26 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 26 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 89,99
Laagste (89 dagen)
€ 89,99
Hoogste prijs
€ 90,97
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 89,99 is het laagste punt van de afgelopen 89 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 89,99

Laagste

€ 89,99

Hoogste

€ 90,97

Gemiddeld

€ 90,55

Laagste prijs
€ 89,50 € 90,00 € 90,50 € 91,00 € 91,50
3 jun 2 jul 1 aug 30 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk IZIA
Model 4068462478474
EAN 4068462478474
Uiterlijk & staat
Kleur Red
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Jurken
Winkels 3
Prijsklasse € 89,99 – € 90,97

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

26 augustus 2026

7,1/10 Goede deal

De huidige € 89,99 bij bol.com ligt onder de € 90,97 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 0,98 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3
  • Gratis verzending bij bol.com, 3
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost IZIA Jurk Dames rood?

De prijs van IZIA Jurk Dames rood ligt op dit moment tussen € 89,99 en € 90,97, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is IZIA Jurk Dames rood het goedkoopst?

Op dit moment is IZIA Jurk Dames rood het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 89,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 89,99 is het laagste punt van de afgelopen 89 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is IZIA Jurk Dames rood op voorraad?

Ja, IZIA Jurk Dames rood is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt IZIA Jurk Dames rood geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze IZIA Jurk Dames rood.

Verwante pagina’s