YONSLY Handbagage Koffer - 46x31x20 cm - Reiskoffer 25L - Braun

  • YONSLY Handbagage Koffer - 46x31x20 cm - Reiskoffer 25L - Braun
Prijsverloop
Laagste
€ 39,99
Hoogste
€ 39,99
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 10 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 10 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 39,99
Laagste (55 dagen)
€ 39,99
Hoogste prijs
€ 39,99
Prijs gevolgd sinds
31 augustus 2026

De huidige prijs van € 39,99 is het laagste punt van de afgelopen 55 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 39,99

Laagste

€ 39,99

Hoogste

€ 39,99

Gemiddeld

€ 39,99

Laagste prijs
€ 39,60 € 39,80 € 40,00 € 40,20
31 aug 27 sep 24 okt

Prijzen gevolgd sinds 31 augustus 2026

Productdetails

Identificatie
Merk YONSLY
EAN 4255737335697
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Koffers
Winkels 1
Prijsklasse € 39,99

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

10 oktober 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 39,99 bij bol.com is in lijn met de € 39,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 7
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost YONSLY Handbagage Koffer - 46x31x20 cm - Reiskoffer 25L - Braun?

YONSLY Handbagage Koffer - 46x31x20 cm - Reiskoffer 25L - Braun kost op dit moment € 39,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is YONSLY Handbagage Koffer - 46x31x20 cm - Reiskoffer 25L - Braun het goedkoopst?

YONSLY Handbagage Koffer - 46x31x20 cm - Reiskoffer 25L - Braun is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 39,99. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 39,99 is het laagste punt van de afgelopen 55 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is YONSLY Handbagage Koffer - 46x31x20 cm - Reiskoffer 25L - Braun op voorraad?

Ja, YONSLY Handbagage Koffer - 46x31x20 cm - Reiskoffer 25L - Braun is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt YONSLY Handbagage Koffer - 46x31x20 cm - Reiskoffer 25L - Braun geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze YONSLY Handbagage Koffer - 46x31x20 cm - Reiskoffer 25L - Braun.

Verwante pagina’s