Koso North America Db-02r 22010082 Snelheidsmeter Transparant

  • Koso North America Db-02r 22010082 Snelheidsmeter Transparant
Prijsverloop
Laagste
€ 216,17
Hoogste
€ 240,34
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 10 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 10 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 216,17
Laagste (117 dagen)
€ 216,17
Hoogste prijs
€ 240,34
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 216,17 is het laagste punt van de afgelopen 117 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 216,17

Laagste

€ 216,17

Hoogste

€ 240,34

Gemiddeld

€ 217,77

Laagste prijs
€ 215,00 € 220,00 € 225,00 € 230,00 € 235,00 € 240,00
30 jun 30 jul 28 aug 27 sep

Prijzen gevolgd sinds 30 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Koso
EAN 4260303010472
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Paardensport
Winkels 2
Prijsklasse € 216,17 – € 225,56

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

10 september 2026

7,2/10 Goede deal

De huidige € 216,17 bij bol.com ligt onder de € 220,87 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 4,70 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 9
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Koso North America Db-02r 22010082 Snelheidsmeter Transparant?

De prijs van Koso North America Db-02r 22010082 Snelheidsmeter Transparant ligt op dit moment tussen € 216,17 en € 225,56, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Koso North America Db-02r 22010082 Snelheidsmeter Transparant het goedkoopst?

Op dit moment is Koso North America Db-02r 22010082 Snelheidsmeter Transparant het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 216,17 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 216,17 is het laagste punt van de afgelopen 117 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Koso North America Db-02r 22010082 Snelheidsmeter Transparant op voorraad?

Ja, Koso North America Db-02r 22010082 Snelheidsmeter Transparant is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Koso North America Db-02r 22010082 Snelheidsmeter Transparant geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Koso North America Db-02r 22010082 Snelheidsmeter Transparant.

Verwante pagina’s