ASRock Challenger Series CL-550B PC-netvoeding 550 W ATX 80 Plus Bronze

  • ASRock Challenger Series CL-550B PC-netvoeding 550 W ATX 80 Plus Bronze

€ 54,20 – € 57,99

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: ASRock · 90-UXC055-BNEAAA · black · new Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 55,20
Hoogste
€ 56,58
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 23 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 23 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 56,39
Laagste (113 dagen)
€ 55,20
Hoogste prijs
€ 56,58
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 56,39. Het laagste punt in de afgelopen 113 dagen was € 55,20, het hoogste € 56,58.

Huidige prijs

€ 56,39

Laagste

€ 55,58

Hoogste

€ 56,58

Gemiddeld

€ 56,33

Laagste prijs
€ 55,50 € 56,00 € 56,50 € 57,00
26 jun 26 jul 24 aug 23 sep

Prijzen gevolgd sinds 26 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk ASRock
Model 90-UXC055-BNEAAA
EAN 4710483948008
Uiterlijk & staat
Kleur Black
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Computervoeding
Winkels 2
Prijsklasse € 54,20 – € 57,99

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

23 september 2026

6,2/10 Prima keuze

De huidige € 54,20 bij Proshop NL ligt onder de € 56,10 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Proshop NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 1,90 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost ASRock Challenger Series CL-550B PC-netvoeding 550 W ATX 80 Plus Bronze?

De prijs van ASRock Challenger Series CL-550B PC-netvoeding 550 W ATX 80 Plus Bronze ligt op dit moment tussen € 54,20 en € 57,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is ASRock Challenger Series CL-550B PC-netvoeding 550 W ATX 80 Plus Bronze het goedkoopst?

Op dit moment is ASRock Challenger Series CL-550B PC-netvoeding 550 W ATX 80 Plus Bronze het goedkoopst bij Proshop NL, met een totaalprijs van € 61,19 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 56,39. In de afgelopen 113 dagen was het laagste punt € 55,20 en het hoogste € 56,58 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is ASRock Challenger Series CL-550B PC-netvoeding 550 W ATX 80 Plus Bronze op voorraad?

Ja, ASRock Challenger Series CL-550B PC-netvoeding 550 W ATX 80 Plus Bronze is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt ASRock Challenger Series CL-550B PC-netvoeding 550 W ATX 80 Plus Bronze geleverd?

De snelste winkel levert binnen 6 werkdagen (Proshop NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze ASRock Challenger Series CL-550B PC-netvoeding 550 W ATX 80 Plus Bronze.

Verwante pagina’s