Dopsleutel 1/2" E-TORX SONIC 2367724

  • Dopsleutel 1/2" E-TORX SONIC 2367724
Prijsverloop
Laagste
€ 15,26
Hoogste
€ 15,26
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 28 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 15,26
Laagste (89 dagen)
€ 15,26
Hoogste prijs
€ 15,26
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 15,26 is het laagste punt van de afgelopen 89 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 15,26

Laagste

€ 15,26

Hoogste

€ 15,26

Gemiddeld

€ 15,26

Laagste prijs
€ 15,20 € 15,30 € 15,40
3 jun 2 jul 1 aug 30 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN 4711200953343
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Moersleutels
Winkels 3
Prijsklasse € 15,26 – € 27,77

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 augustus 2026

7,9/10 Goede deal

De huidige € 15,26 bij Motointegrator.nl ligt onder de € 21,52 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. op dit moment is Motointegrator.nl duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 6,26 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Dopsleutel 1/2" E-TORX SONIC 2367724?

De prijs van Dopsleutel 1/2" E-TORX SONIC 2367724 ligt op dit moment tussen € 15,26 en € 27,77, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Dopsleutel 1/2" E-TORX SONIC 2367724 het goedkoopst?

Op dit moment is Dopsleutel 1/2" E-TORX SONIC 2367724 het goedkoopst bij Motointegrator.nl, met een totaalprijs van € 25,25 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 15,26 is het laagste punt van de afgelopen 89 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Dopsleutel 1/2" E-TORX SONIC 2367724 op voorraad?

Ja, Dopsleutel 1/2" E-TORX SONIC 2367724 is op voorraad bij 2 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Dopsleutel 1/2" E-TORX SONIC 2367724 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 8 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Dopsleutel 1/2" E-TORX SONIC 2367724.

Verwante pagina’s