EDIMAX GS-1016 V2 Netwerk switch 16 poorten 10 / 100 / 1000 MBit/s

  • EDIMAX GS-1016 V2 Netwerk switch 16 poorten 10 / 100 / 1000 MBit/s
Prijsverloop
Laagste
€ 85,99
Hoogste
€ 87,77
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 19 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 85,99
Laagste (111 dagen)
€ 85,99
Hoogste prijs
€ 87,77
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 85,99 is het laagste punt van de afgelopen 111 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 85,99

Laagste

€ 85,99

Hoogste

€ 85,99

Gemiddeld

€ 85,99

Laagste prijs
€ 85,50 € 86,00 € 86,50
24 jun 24 jul 22 aug 21 sep

Prijzen gevolgd sinds 24 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Edimax
Model GS-1016 V2
EAN 4717964704283
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Hubs en switches
Winkels 2
Prijsklasse € 87,99 – € 93,25

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 september 2026

6,9/10 Goede deal

De huidige € 69,28 bij Proshop NL ligt onder de € 78,64 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Proshop NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 9,36 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost EDIMAX GS-1016 V2 Netwerk switch 16 poorten 10 / 100 / 1000 MBit/s?

De prijs van EDIMAX GS-1016 V2 Netwerk switch 16 poorten 10 / 100 / 1000 MBit/s ligt op dit moment tussen € 87,99 en € 93,25, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is EDIMAX GS-1016 V2 Netwerk switch 16 poorten 10 / 100 / 1000 MBit/s het goedkoopst?

Op dit moment is EDIMAX GS-1016 V2 Netwerk switch 16 poorten 10 / 100 / 1000 MBit/s het goedkoopst bij Proshop NL, met een totaalprijs van € 76,27 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 85,99 is het laagste punt van de afgelopen 111 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is EDIMAX GS-1016 V2 Netwerk switch 16 poorten 10 / 100 / 1000 MBit/s op voorraad?

Ja, EDIMAX GS-1016 V2 Netwerk switch 16 poorten 10 / 100 / 1000 MBit/s is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt EDIMAX GS-1016 V2 Netwerk switch 16 poorten 10 / 100 / 1000 MBit/s geleverd?

De snelste winkel levert binnen 6 werkdagen (Proshop NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze EDIMAX GS-1016 V2 Netwerk switch 16 poorten 10 / 100 / 1000 MBit/s.

Verwante pagina’s