HiKOKI C6MEY2 Handcirkelzaag 1050 W

  • HiKOKI C6MEY2 Handcirkelzaag 1050 W

€ 264,99 – € 295,00

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: HiKOKI · C6MEY2 · new Productdetails →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 24 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 24 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Laagste prijs

We zijn net begonnen met prijzen volgen — over 30 dagen verschijnt de eerste grafiek hier.

Productdetails

Identificatie
Merk HiKOKI
Model C6MEY2
EAN 4966376408313
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Zagen
Winkels 2
Prijsklasse € 264,99 – € 295,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

24 september 2026

6,9/10 Goede deal

De huidige € 264,99 bij bol.com ligt onder de € 280,00 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken Live prijsdata

Voordelen

  • € 15,01 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 1
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (4)

Wat kost HiKOKI C6MEY2 Handcirkelzaag 1050 W?

De prijs van HiKOKI C6MEY2 Handcirkelzaag 1050 W ligt op dit moment tussen € 264,99 en € 295,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is HiKOKI C6MEY2 Handcirkelzaag 1050 W het goedkoopst?

Op dit moment is HiKOKI C6MEY2 Handcirkelzaag 1050 W het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 264,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is HiKOKI C6MEY2 Handcirkelzaag 1050 W op voorraad?

Ja, HiKOKI C6MEY2 Handcirkelzaag 1050 W is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt HiKOKI C6MEY2 Handcirkelzaag 1050 W geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze HiKOKI C6MEY2 Handcirkelzaag 1050 W.

Verwante pagina’s