Klopsensor DELPHI AS10134-12B1
€ 13,30 – € 13,68
Vergelijk alle 2 winkelsProductoverzicht: Delphi · new Productdetails →
Vergelijk prijzen (1)
- € 13,30€ 23,29 prijs incl. verzendingop voorraadBezorging: uiterlijk do 3 sepRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 1 jun 2026
Prijzen bijgewerkt op 1 jun 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 13,30
- Laagste (87 dagen)
- € 13,30
- Hoogste prijs
- € 13,30
- Prijs gevolgd sinds
- 3 juni 2026
De huidige prijs van € 13,30 is het laagste punt van de afgelopen 87 dagen — een goed moment om te kopen.
Huidige prijs
€ 13,30
Laagste
€ 13,30
Hoogste
€ 13,30
Gemiddeld
€ 13,30
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Huidige prijs
€ 13,30
Laagste
€ 13,30
Hoogste
€ 13,30
Gemiddeld
€ 13,30
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Huidige prijs
€ 13,30
Laagste
€ 13,30
Hoogste
€ 13,30
Gemiddeld
€ 13,30
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
1 juni 2026
De huidige € 13,30 bij Motointegrator NL is in lijn met de € 13,30 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. Motointegrator NL is op dit moment een nette keuze.
Voordelen
- Laagste prijs in de maand die we volgen
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost Klopsensor DELPHI AS10134-12B1?
De prijs van Klopsensor DELPHI AS10134-12B1 ligt op dit moment tussen € 13,30 en € 13,68, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is Klopsensor DELPHI AS10134-12B1 het goedkoopst?
Klopsensor DELPHI AS10134-12B1 is op dit moment verkrijgbaar bij Motointegrator NL voor € 13,30. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.
Is dit een goed moment om te kopen?
Ja — de huidige laagste prijs van € 13,30 is het laagste punt van de afgelopen 87 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.
Is Klopsensor DELPHI AS10134-12B1 op voorraad?
Ja, Klopsensor DELPHI AS10134-12B1 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt Klopsensor DELPHI AS10134-12B1 geleverd?
De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Motointegrator NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Klopsensor DELPHI AS10134-12B1.